Trening

Trening EMS – najbardziej profesjonalny electro – trening

Trening EMS

Dzisiaj, kiedy liczy się oszczędność każdej minuty, znalezienie czasu na regularne treningi robi się coraz trudniejsze.  Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest personalny trening metodą EMS. Ten rodzaj treningu, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą modelowaniu sylwetki przy jednoczesnym  zwiększeniu siły i wytrzymałości. Przynosi również bardzo dobre efekty przeciwbólowe w obrębie stawów oraz kręgosłupa.

Trening EMS

Trening EMS jest również przeznaczony dla osób, które nie lubią zatłoczonych siłowni oraz mają przeciwskazania do tradycyjnego treningu na siłowni czy sali fitness.

Sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut i jest zawsze prowadzona przez wykwalifikowanego trenera. Wystarczy ćwiczyć 1 raz w tygodniu, aby osiągnąć wyznaczony cel. Po 8 tygodniach intensywność treningów można zwiększyć do 2 razy w tygodniu.  Podczas jednego treningu EMS mięśnie wykonują średnio 150 razy więcej napięć, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln trening EMS jest o 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy. 

  • 86.8% trenujących zauważyło pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki
  • 71% trenujących wykazało znaczną poprawę wytrzymałości
  • 88% trenujących zauważyło zmniejszenie bólów pleców
  • 75.5% trenujących zauważyło uczucie zrelaksowania po treningu

Z treningów EMS korzystają zawodowi sportowcy (Usain Bolt, bracia Kliczko, piłkarze Bayernu Monachium, PSG, Atletico i Realu Madryt itd.), agencje rządowe (NASA), gwiazdy show biznesu i modelingu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley itd. ) co jest jednym z dowodów bezpieczeństwa treningów EMS.

Każda seria treningowa rozpoczyna się ustaleniem celów, jakie dana osoba chce osiągnąć oraz wykonaniem analizy składu ciała na urządzeniu TANITA.

Gdzie można pójść na trening EMS?

Do podjęcia decyzji o rozpoczęciu treningów EMS, pomaga wykonanie treningu próbnego, który jest bezpłatny. 

Zapraszamy do jednego z naszych studiów, aby przekonać się o skuteczności electro-treningu. 

Studio Treningu Personalnego

Ul Rokosowska 10, Basen Osir Ochota, 1 piętro

Email: emsbodyline@gmail.com

Tel: 535 475 429

Studio Treningu Personalnego

Ul. Różana 19

05-091 Ząbki

Email: anna@emsbodyline.com.pl

Tel: 530-89-49-49